Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na pociągi z Puław do Lublina poczekamy jeszcze miesiąc

Utworzony przez Japolan, 12 listopada 2019 r. o 18:50 Powrót do artykułu
A remonty na odcinkach Pilawa - Otwock i Otwock - Wawa wschodnia? Pierwszy trwa i pociagi jada objazdem, a drugi rusza w przyszlym roku. Tak naprawde chodzi o zmniejszenie exodusu z Lubelszczyzny do Warsiawki. Mowie Wam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... do 15 grudnia, a którego roku ? Prace na odcinku Lublin-Puławy zakończą się w 2020 roku !?, 1 stycznia 2020 czy 31 grudnia 2020 r. ! Przed II WŚ budowało się dużo szybciej, a przecież nie było takich maszyn i technologii jak teraz - SKANDAL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nas interesują pociągi do warszawy czy na śląsk przez puławy a nie do puław-hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale namieszali  ! Chyba tylko w naszym kraju rozkłady jazdy pociągów zmieniają się kilka razy w roku. Obecnie w wyszukiwarce połączeń nie można znaleźć połączeń po 14 grudnia.
 Od dwóch miesiecy jest na rozkładzie portralpasazera.pl Oficjalny rozkład PKP PLK, firmy która ukłąda rozkłdy pociagów w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nas interesują pociągi do warszawy czy na śląsk przez puławy a nie do puław-hej
 nas Puławian nie interesują pociągi do Lublina, po co tam jeździć,  tylko pociągi do Warszawki - te już jeżdżą, do Krakowa, do Katowic itepe, dla mnie można rozebrać linie do lublina, najwyżeej kolej będzie startowała z Puław,  hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez glowy i jacyś idioci robią rozkład jazdy PKP zamiast poszcic pociągi do Krakowa Katowice Wrocławia i zielonej góry przez krasnik stalowa wola Przeworsk Rzeszów Tarnów i bydło by blizej niz przez ten ***ony radom i Kielce oni mają pociągi z Warszawy wschodniej gdzie jest logika trasa przez krasnik i stalowa wola będzie zeltflkowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal Co wyprawia PKP . Wprowadza ludzi w błąd. Ja nie miałem ochoty jechać zastępczą komunikacją autobusową w piątek z Puław. Będą na was skargi ile wejdzie. I proszę mi zwrócić moje pieniądze. Trzeba było nie zapowiadać czegoś co nie dojdzie do skutku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo, że oddanie pełnej linii na Warszawę przez hu.. We Puławy odbędzie się pod koniec 2023 roku. I nie ma się co eksajtowac propaganda sukcesu PiS dowcow bo tylko potrafią wszystko zepsuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa. a 15 grudnia powiedzą, że 15 stycznia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy docelowy szybki pociąg po zakończeniu wszystkich remontów, który ma jeździć 160km/h będzie zatrzymywał się w Puławach, Dęblinie, Pilawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...